O nas

Fair Play Group Sp. z o.o. to firma konsultingowa z ponad 20 letnim doświadczeniem w budowaniu sprzedaży, rozwoju produktów i efektywnych zespołów. Nazwa firmy odzwierciedla zasady etyki, jakości i dyskrecji.

Nasza misja 

Nasza misja polega na dostarczaniu wysokiej jakości usług konsultingowych i szkoleniowych, które pomagają naszym klientom w budowaniu sprzedaży, rozwoju produktów oraz efektywnych zespołów.

Znalezienie odpowiednich osób we właściwym czasie do odpowiedniego projektu stało się coraz większym wyzwaniem. Rozwiązaniem tego problemu jest model współpracy, w którym działamy, znany jako Koncept Tribe (pochodzący od angielskiego słowa "tribe"). Nasz zespół składa się z osób posiadających umiejętności w budowaniu trwałych relacji biznesowych na międzynarodowych rynkach, posiadających bogate doświadczenie w negocjacjach oraz ekspertyzę w zarządzaniu projektami. Wyróżniamy się zarządzaniem czasem i oferujemy w pełni zintegrowane zasoby ludzkie dla naszych klientów.

 

Nasza wizja

Nasza wizja zakorzeniona jest w idei Konceptu Bliskiej Współpracy "plemiennej", gdzie relacje wewnątrz firmy na wzór tych plemiennych, stanowią rdzeń naszej działalności. Dążymy do otwartej współpracy opartej na komunikacji i zaufaniu.

Specjalizujemy się w szkoleniach, oferując nie tylko teoretyczne podstawy, ale także praktyczne wskazówki oparte na naszym bogatym doświadczeniu rynkowym.

Co nas wyróżnia?

Doskonale zrozumienie rynków zagranicznych:

Nasza firma specjalizuje się w rozwijaniu biznesu klientów na rynkach eksportowych, zwłaszcza w Europie Zachodniej i Południowej, krajach arabskich i USA.

Indywidualne podejście do szkoleń:

Nie oferujemy standardowych programów szkoleniowych. Dostosowujemy nasze programy i zakres szkoleń do konkretnych branż.

Wysoka jakość usług:

Przyświecają nam zasady etyki, jakości i dyskrecji, które są fundamentem naszej firmy. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu  zapewniamy wysoką jakość usług i skuteczne zarządzanie.

Adres

Fair Play Group Sp. z o.o.                               

ul. Żołnierzy Lenino 11,
Poznań, 61-694

NIP: 972-125-86-44, 

KRS: 0000584637

Kontakt

biuro@fairplaygroup.pl

+48 608 506 195

+48 511 65 85 85

 

Menu